Artvin Hakem Camiası Can Vermek İçin Kan Verdi!

admin
0 0

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Artvin Şubesi olarak Türk Kızılayı Artvin Şubesine Kan Bağışı yapıldı, TFFHGD Artvin Şube Başkanı Faruk Bülent YAZGÜL yaptığı çağrı sonrası Artvin’de görev yapan Hakem ve Gözlemciler 12. Aralık Perşembe günü Artvin Valiliği önünde kurulan Türk Kızılay’ı Kan Bağışı standına giderek Kan Bağışı ve Kök Hücre bağışında bulunuldu.

Kızılay Artvin Şubesi Hakem ve Gözlemci camiasına teşekkür etti, kan Bağışı sonrası Başkan YAZGÜL; Kan Bağışı konusunda hasasiyet gösteren tüm üyelerimize sonsuz Şükranlarımı sunuyorum dedi, Kan Bağışı Çekinilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

TFFHGD ARTVİN ŞUBESİ

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Bölge Sorumlumuz Taner Coşkun İlimizi Ziyaret Etti

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Bölge sorumlumuz Taner COŞKUN Tffhgd Artvin Şubesine ziyarette bulundu. Ziyaret programı süresince Artvin’de bulunan mesire alanları ve Tarihi yerler gezildi, ziyaretin sonunda Sn; Taner COŞKUN dernek binamıza gelerek Artvin Şube Başkanımız Sn; Faruk Bülent YAZGÜL’den dernek faaliyetleri […]