Basın Açıklaması!

admin
0 0

Ülkemizin en popüler spor dalı olan futbolda, kulüplerimizin son haftalarda alınan sonuçlardan sonra yazılı ve görsel basında hakem camiasının kurumsal kimliğini zedeleyici açıklamalar yapmasını üzüntü ile izlemekteyiz.

Hakem Camiası olarak her zaman adalet duygusuyla hareket ettik ve de o tavırla devam edeceğiz.

Yüzyılın üzerinde ezeli rekabete sahip olan kulüplerimizin vefakar seyircilerinin tutku ve aidiyet sevgisi ile yaşadığı, hatta hayatlarının baharında o sevgileri nedeniyle yaşamlarını yitirdiği bir anda hala saha sonuçlarının hakem kurumu üzerinden konuşulmasının futbol oyununa olan saygınlığını yitireceği kanaatindeyiz.

Bu vesile ile futbolun tüm paydaşlarını öncelikle sağduyuya davet ederek, insan unsurunun olduğu yerde hataların olabileceğini ve en önemlisi hiçbir şeyin insanın hayatından daha önemli olmadığını belirterek, hayatını kaybeden futbolsever kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır vermesini diler, kamuoyuna saygıyla duyururuz.

TFFHGD Artvin Şubesi

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Turan Şentürk Hocamızı Tebrik Ederiz

İl Gözlemcilerimizden Turan Şentürk Artvin Faal Gazeteciler Derneği’nin (AFGAD) Yeni Başkanı Oldu. Artvin Faal Gazeteciler Derneği yeni Başkanını seçti. Mevcut Başkan İsmet Başar, bu dönem aday olmayarak görevi Camiamızın değerli üyesi Turan Şentürk’e devretti. ARTSO Basın Salonunda 3 Kasım 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilen seçimde Turan Şentürk tek aday olarak seçimlere […]