Bölge Sorumlumuz Taner Coşkun İlimizi Ziyaret Etti

admin
0 0

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Bölge sorumlumuz Taner COŞKUN Tffhgd Artvin Şubesine ziyarette bulundu.

Ziyaret programı süresince Artvin’de bulunan mesire alanları ve Tarihi yerler gezildi, ziyaretin sonunda Sn; Taner COŞKUN dernek binamıza gelerek Artvin Şube Başkanımız Sn; Faruk Bülent YAZGÜL’den dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldı, ziyarette Yönetim Kurulu üyelerimiz Egemen ÇETİN ve Sadık Murat ARSLAN’da hazır bulundu. Ziyaretin sonunda Bölge Sorumlusu Sn; Taner COŞKUN ilgi ve alakalarından dolayı yönetimimize teşekkür etti, ziyaret sonunda Şube Başkanı Faruk Bülent YAZGÜL Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Taner Coşkun’a günün anısına hediye takdim ettikten sonra çekinilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

TFFHGD ARTVİN ŞUBESİ

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Vefat & Başsağlığı

Artvin İl Hakem Kurulu Üyesi Eroltan Durmuş hocamızın Babası Kemal DURMUŞ vefat etmiştir. Cenaze namazı Cuma günü Cuma Namazına müteakip Şavşat ilçesi Savaş Köyü Camiinde kılındıktan sonra Aile mezarlığına defin edilecektir. Merhum Kemal Durmuş’a yüce Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz. TFFHGD ARTVİN ŞUBESİ