Dernek Yönetimimizden Erkan Balta’ya Ziyaret

admin

Şube Başkanımız Faruk Bülent YAZGÜL, Başkan Vekilimiz Osman ÖZDEMİR ve Yönetim Kurulu Üyemiz Muhammet Ali ÖZTÜRK’ten oluşan ve bir dizi ziyaret için Ankara’da bulunan yönetimimiz Adalet ve Kalkınma Partisi Artvin Milletvekili Ertunç Erkan BALTA’yı makamında ziyaret ettiler.

Karşılıklı fikir alışverişi ve derneğimizin faaliyetleri hakkında istişare yapılan ziyarette, Milletvekili Ertunç Erkan Balta ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, imkanlar doğrultusunda Derneğimize yardımcı olacağını söyledi.

Dernek Başkanımız tarafından Milletvekili Ertunç Erkan Balta’ya hediye takdim edilerek çekilen hatıra fotoğrafı ile ziyaret son buldu.

Artvin Milletvekili Ertunç Erkan Balta’ya göstermiş olduğu samimiyet ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz

TFFHGD ARTVİN ŞUBESİ

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Dernek Yönetimimizden Uğur Bayraktutan'a Ziyaret

Şube Başkanımız Faruk Bülent YAZGÜL, Başkan Vekilimiz Osman ÖZDEMİR ve Yönetim Kurulu Üyemiz Muhammet Ali ÖZTÜRK’ten oluşan ve bir dizi ziyaret için Ankara’da bulunan yönetimimiz Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan’ı makamında ziyaret ettiler. Karşılıklı fikir alışverişi ve derneğimizin faaliyetleri hakkında istişare yapılan ziyarette, Milletvekili Uğur Bayraktutan ziyaretten memnuniyet […]