Eski Hakem ve Gözlemcilerden Dayanışma Toplantısı

admin
0 0

Artvin ASKF Başkanlığı toplantı salonunda eskilerden görev yapmış hakem ve gözlemciler bir araya geldi.

Toplantıya Artvin ASKF Başkanı Sadettin Dağ, Artvin GHSİM Şb.Müdürü Uğur BEYAZKAYA, Artvin İHK Başkanı Halit UÇAR, TFFHGD Artvin Şube Başkanı Faruk Bülent Yazgül, Eski hakemlerden Erol ÇAĞAL, Ahmet KINALI, Zeki ÖZAY, Hamdi ÇETİN, Erdal ÖZEMRE, Uğur DELİKANLI, Talat AKYÜZ, Ergül ATAK, Şaban KARACA ve İl Hakemi Egemen ÇETİN katıldı.

Açılış konuşmasını yapan ASKF Başkanı Sadettin DAĞ; “toplantıya iştirak eden geçmişte görev yapan büyüklerime teşekkür ediyorum,bu gün sizlere Artvin’de sporun ve birlikte çalıştığımız kurulların geldiği noktada,yaşadığı sorunlar hakkında bilgi vereceğim. Gelinen noktada artık eskiden alışılmış düzenin yerine her kurulun kendi işini profesyonelce yaptığı bu döneme geldik kulüplerimiz artık profesyonelce yönetiliyor vatandaş daha bilinçli. Önümüzdeki süreçte daha iyi ne yapabiliriz bunun konuşulacağı bir döneme geldik.Bu gün davetimize icap ederek bir arada olduğumuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Artvin İl Hakem Kurulu Başkanı Halit UÇAR ise; “geçmiş dönemlerde Hakemlik ve Gözlemcilik yapan kurullarda görev alan hocalarımıza en başta Erol Çağal’a bu akşamki toplantıya iştirak ettiği için teşekkür ederiz.Bizleri bu çatı altında toplayan ASKF Başkanı Sadettin Dağ’a teşekkür ediyorum.Bizler aldığımız bayrağı daha yükseklere çıkartmak için buradayız yapacağımız çalışmalara sizleri yanımızda gördüğümüz için moral ve motive olduk, katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

TFFHGD Artvin Şube Başkanı Faruk Bülent Yazgül’de “bu gece birada toplantı yapabiliyorsak bunda en büyük pay sahibi ASKF Başkanımız Sadettin Dağ’dır.Bu anlamda huzurunuzda başkanıma teşekkür ediyorum ilimizde Kurul Başkanlığı Şube Başkanlığı hakemlik ve gözlemcilik yapan eski büyüklerimizle fikir alışverişinde bulunduk bu toplantılar dahada genişleyerek devam edecek emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Karşılıklı sohbet ortamında devam eden toplantı hatıra fotoğrafı çektirilerek sonlandı.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Aday ve İl Hakemlerinin Dikkatine!

Aday Hakem Atletik Testi ve İl Hakemleri haftalık antrenman programı 14.12.2017 Perşembe Saat 19:00’da Borçka İlçe Stadı’nda yapılacaktır. (Baraj: Bayanlar için 2.200 metre, Erkekler için ise 2.400 metre, Süre 12 Dakika) Saat 18.00’da Artvin Bibak kavşağından servis kalkacaktır. Artvin İl Hakem Kurulu