Hakem ve Gözlemcilerimize Sınav Yapıldı

admin
0 0

19.09.2017 Salı günü Merkez Hakem Kurulu tarafından tüm illerde yapılan yazılı sınav ve video test Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda yapıldı.

Sınav sonrasında TFFHGD Bursa Şube Başkanlığınca ilimiz hakemlerine gönderilen Antrenman Tişört-Şort ve yağmurluktan oluşan malzemeler Şube Başkanımız Faruk Bülent Yazgül ve İl Hakem Kurulu Başkanımız Halit Uçar tarafından dağıtıldı.

Malzeme dağıtımı öncesinde konuşan Şube Başkanımız Faruk Bülent Yazgül ” Değerli büyüğümüz Bursa Şube Başkanı Muhammet Çağ Ağabeyimizle biz bir dostluk köprüsü kurduk sağ olsunlar eksik neyimiz varsa elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor yeni sezonda antrenmanlarda kullanmamız için bizlere malzeme gönderdi. Kendisine şahsım ve yönetim kurulum adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Malzeme dağıtımı yapıldıktan sonra Şube Başkanlığımızca düzenlenen kurumlar arası futbol turnuvasına işletmesini yaptığı Larissa Mobilya adına maddi destekte bulunan İl hakemlerimizden Muhammet Ali Öztürk’e plaket verildi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Sınav Duyurusu

19 Eylül 2017 tarihinde değişen oyun kurallarına yönelik yapılan yazılı sınav ve video test uygulamasına mazeretleri nedeniyle katılamayan hakem ve gözlemciler için 02.10.2017 tarihinde saat 18:30’da Artvin ASKF toplantı salonunda mazeret sınavı yapılacaktır. Sınava katılım zorunludur. Bu duyuru tebliğ niteliğindedir. Artvin İl Hakem Kurulu