İftar Programımızı Gerçekleştirdik

admin
0 0

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Artvin Şube Başkanlığı olarak düzenlediğimiz iftar programımızı Dünyanın en büyük Atatürk heykelinin bulunduğu Artvin Belediyesi Atatepe Sosyal Tesislerinde gerçekleştirdik.

İftar programımıza hakemlerimiz,gözlemcilerimiz ve ailelerinin yanı sıra TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı Süper Lig Hakemi Barış Şimşek, A Klasman Hakemi Bülent Birincioğlu, ASKF Başkanı Sadettin Dağ, AÇÜ Sağlık,Kültür ve Spor Daire Başkanı Kaya Erdem, İl Hakem Kurulu Başkanı Halit Uçar, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Saffet Çakmak, TSYD Artvin Temsilcisi Adem Güngör, Afgad Başkan Yardımcısı Sami Özçelik, Eski İhk ve Dernek Yönetim Kurullarında görev yapmış olan Erol Çağal,Ergül Atak ve Telat Akyüz katıldı. Şube Başkanımız Faruk Bülent Yazgül camiamizı birleştiren bu organizasyonda tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti. İl Hakem Kurulu Başkanımız Halit Uçar’da konuşmasında; camiamızı bu şekilde organizasyonlarla bir araya gelmesinde emeği olan herkese teşekkür etti, daha sonrasında Şube Başkanımız Faruk Bülent Yazgül Genel Başkan Yardımcımız Barış Şimşek’e Hizmet binasının açılışı ve iftar programına katılımlarından dolayı görev aldığı Şampiyonlar ligi Final Müsabakası resminin taş baskıya basılmış halini hediye etti. Ardından eski Hakem ve Gözlemci Telat Akyüz’ plaket takdimi yapıldı. Son olarak eski İl Hakem Kurulu başkanları Erol Çağal ve Ergül ATAK’a plaket takdim edildi. İftar programımız hatıra fotoğrafı çekinilerek son buldu.

TFFHGD Artvin Şube Başkanlığı olarak Organizasyonumuza katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Vefat & Başsağlığı

Artvin Belediye Başkanı Sn; Mehmet Kocatepe’nin babası Yaşar Kocatepe hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah’tan rahmet Kocatepe Ailesine başsağlığı dileriz. TFFHGD Artvin Şubesi – Artvin İHK