Klasmanlar Açıklandı

admin
0 0

Merkez Hakem Kurulu, 2017-2018 futbol sezonunda görev yapacak hakem ve gözlemcileri açıkladı. Klasman listelerinde İl Hakem Kurulu Başkanımız Halit UÇAR 1 yıl aradan sonra Bölgesel Gözlemciliğe tekrar yükselirken TFFHGD Artvin Şube Başkanımız Faruk Bülent YAZGÜL ise geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Bölgesel Gözlemci listesinde yer aldı.

Hakemlerimizden Egemen ÇETİN Bölgesel Hakemliğe, Onur ÇOLAK ve Kerim SARI da Bölgesel Yardımcı Hakemliğe yükseldiler. Bölgesel Yardımcı Hakemimiz Mehmet TÜRK ise geçen yıl olduğu gibi yine Bölgesel Yardımcı Hakem kadrosunda yer aldı.

Bu sezon klasmanlara teklif edilen tüm üyelerimiz terfi etmiş oldu. Üyelerimize 2017/2018 sezonunda çıkacakları ve Artvin’i temsil edecekleri müsabakalarda başarılar dileriz.

TFFHGD ARTVİN – ARTVİN İHK

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

15 Temmuz'u Unutmadık!

Bundan tam bir yıl önce, bir demokrasi zaferi, tarihte görülmemiş bir kahramanlık öyküsü yazıldı… Öyle bir öykü ki, tankın önüne bedenini atanların yazdığı, yüce Türk milletinin ikinci kurtuluş savaşıydı… Ülkeyi bölmek, parçalamak, yok etmek isteyen içeride ve dışarıdaki hain emellere, bir toplum canı pahasına unutulmaz bir ders verdi… Şehitlerin kanıyla […]