MHK’den Vize Yaptırmaya İl Hakemleri İçin Ek Vize Kararı

admin
0 0

Merkez Hakem Kurulu (MHK), herhangi bir sebeple 2019-2020 Sezonu için vize yaptıramayan İl Hakemleri’ne yönelik ek vize kararı aldı.

Konuyla ilgili olarak Hakem İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre MHK’nin 4-6 Ağustos tarihli toplantısında aldığı karar gereğince 2019-2020 Sezonu için herhangi bir nedenle (atletik testte başarılı olamayanlar da dahil) vizesini yaptıramamış olan İl Hakemleri için Eylül’ün 3. haftasında vize yenileme işlemleri yapılacak.

Hakem İşleri Müdürlüğü’nden İl Hakem Kurulu Başkanlıklarına gönderilen yazıda “İllerde bu durumda olan kişilerin isimleri 27 Ağustos 2019 Salı günü saat 16.00’ya kadar Hakem İşleri Müdürlüğü’ne yazılı olarak bildirilecektir” denildi. Buna göre İl Hakem Kurulları, ek vizeye katılacak hakemlerin isimlerini 27 Ağustos’a kadar Hakem İşleri Müdürlüğü’ne tebliğ edecek.

ARTVİN İL HAKEM KURULU

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Derneğimizden Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin'e Ziyaret

Dernek Şube Başkanımız Faruk Bülent YAZGÜL, Yönetim Kurulu Üyeleri Egemen ÇETİN, Muhammet Ali ÖZTÜRK, Taylan ATA, Mert BAŞKÖYLÜ, Tolgahan YILDIRIM ve Mustafa VARAN Belediye Başkanı Demirhan ELÇİN’i makamında ziyaret etti, karşılıklı fikir alışverişi ve derneğimizin faaliyetleri hakkında istişare yapıldı, Başkan ELÇİN ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Belediyenin imkanları dahilinde Derneğimize […]