Profesyonel Liglerde Görev

admin
0 0

Merkez Hakem Kurulu tarafından bu hafta oynanacak olan Bölgesel Amatör Ligi müsabakasında temsilcilerimiz Mehmet Türk, Egemen Çetirn ve Faruk Bülent Yazgül’e görev verildi.

Bölgesel Hakemlerimizden Mehmet Türk, 19 Şubat 2017 Pazar günü Çorum 1 Nolu Sentetik Sahada Ortaköy Belediyesi Şapinuvaspor ile 1926 Bulancakspor takımları arasında oynanacak olan müsabakada 2. Yardımcı Hakem olarak, İl Hakemlerimizden Egemen Çetin de aynı müsabakada 4. hakem olarak görevlendirilmiştir.

Ayrıca Bölgesel Gözlemcimiz ve Dernek Başkanımız Faruk Bülent Yazgül, Aynı tarihte Gümüşhane Kelkit İlçe Stadında Kelkit Belediye Hürriyetspor ile Bahçecikspor takımları arasında oynanacak olan müsabakada Gözlemci olarak görevlendirilmiştir.

Artvin ilinin adını gittikleri yerde en iyi şekilde temsil edecek olan üyelerimize müsabakalarında başarılar dileriz.

TFFHGD Artvin Şubesi Yönetim Kurulu

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Profesyonel Liglerde Görev

Merkez Hakem Kurulu tarafından bu hafta oynanacak olan U21 müsabakasında temsilcilerimiz Mehmet Türk’e görev verildi. Bölgesel Hakemlerimizden Mehmet Türk, 24 Şubat 2017 Cuma günü Rize Mehmet Cengiz Tesislerinde Çaykur Rizespor ile Kayserispor takımları arasında oynanacak olan müsabakada 2. Yardımcı Hakem olarak görevlendirilmiştir. Artvin ilinin adını gittikleri yerde en iyi şekilde […]