Süper Lig Hakemi Barış Şimşek, Artvin’in İlk Hakemi Yılmaz Bekçiyi Ziyaret Etti!

admin
0 0

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Artvin Şube Başkanlığı hizmet binasının açılışı için ilimize gelen, TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı Süper Lig Hakemi Barış Şimşek ve A Klasman hakemi Bülent Birincioğlu, Artvin’in ilk hakemlerinden Yılmaz Bekçi’yi ziyaret ederek, kendisine plaket ve hakem forması hediye etti.

Rahatsızlığı nedeniyle evinde istirahat eden Artvin’in ilk hakemlerinden Yılmaz Bekçi’ye TFFHGD Artvin Şube Başkanımız Faruk Bülent Yazgül, beraberinde TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı Süper Lig Hakemi Barış Şimşek ve A Klasman hakemi Bülent Birincioğlu, İl Hakem Kurulu Başkanı Halit Uçar ve İHK Eski Başkanlarından Erol Çağal ile sürpriz bir ziyarette bulundu.

Hakemliğe 1965 yılında ilimizde başlayan ve hakem camiasına büyük emeği bulunan 80 yaşındaki Yılmaz Bekçi; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek o yıllardaki saha şartlarıyla imkansızlıkları başardıklarını Artvin ve ilçelerinin coğrafyasının zorluğundan dolayı çok sıkıntılar çekildiğini ifade etti. Üst Klasman hakemi Barış Şimşek’le uzun uzun sohbet eden Bekçi, eski yıllarla şimdiki dönemi kıyasladığı zaman futbolun Endüstriyel bir sektör haline gelerek futbolun çok geliştiğini söyledi.

Artvin hakem camiasına verdiği emeklerden dolayı Yılmaz Bekçiyi kutlayan Barış Şimşek, kendisine yönettiği şampiyonlar ligi müsabakasında giydiği hakem formasını ve TFFHGD Artvin Şubesinin plaketini takdim etti.

Yılmaz Bekçi’nin eşi Ayfer Bekçi ve oğlu Cemal ile gelini Fatma Bekçi ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek konuklarına teşekkür etti.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

İftar Programımızı Gerçekleştirdik

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Artvin Şube Başkanlığı olarak düzenlediğimiz iftar programımızı Dünyanın en büyük Atatürk heykelinin bulunduğu Artvin Belediyesi Atatepe Sosyal Tesislerinde gerçekleştirdik. İftar programımıza hakemlerimiz,gözlemcilerimiz ve ailelerinin yanı sıra TFFHGD Genel Başkan Yardımcısı Süper Lig Hakemi Barış Şimşek, A Klasman Hakemi Bülent Birincioğlu, ASKF Başkanı […]