TFF Yardım Kampanyası

admin
0 0

Değerli Hakemlerimiz ve Gözlemcilerimiz ,

Türkiye Futbol Federasyonu çalışanları ve paydaşlarıyla birlikte sosyal sorumluluk projesi kapsamında ülkemizde bulunan zor durumdaki Suriyeli sığınmacı ve çocuklara ilk elden ulaştırılmak üzere kıyafet yardımı kampanyası düzenlenmektedir.

Suriyeli sığınmacı ve çocuklar için düzenlenen kampanyaya ulaştırmak amacıyla , sizlerden gelen talep üzerine görev tazminatlarınızdan %10 miktarının hesabınızdan mahsup edilmesi hususundaki onay mailinizi ve tutarı nursahgunday@tff.org adresine veya 0216 319 19 38 no’lu faksa 23 Aralık 2016 Cuma günü 17:00’a kadar bildirmenizi rica ederiz.

Ayrıca tüm hakem ve gözlemcilerimiz , kullanmadıkları giyilebilir kıyafetleri (ayakkabı,mont,kaban,kazak,gömlek,pantolon,tişört) vs ve oyuncak içeren yardımları 29 Aralık 2016 Cuma gününe kadar TFF İnsan Kaynakları ve İdari İşler Md gönderebilirler.

Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezi

Çayağzı Köyü / RİVA/BEYKOZ-İSTANBUL

Bu anlamlı kampanyaya göstereceğiniz ilgi ve destek için teşekkür ederiz

DİLEKÇE ÖRNEĞİ İÇİN TIKLAYIN

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Profesyonel Liglerde Görev

Merkez Hakem Kurulu tarafından bu hafta oynanacak olan U21 müsabakasında temsilcimiz Mehmet Türk ve Onur Çolak’a görev verildi. Bölgesel Hakemlerimizden Mehmet Türk, 26 Aralık 2016 Pazartesi günü Tabzonspor Kadir Özcan Tesislerinde Trabzonspor ile Fenerbahçe takımları arasında oynanacak olan müsabakada 2. Yardımcı Hakem olarak görevlendirilmiştir. Ayrıca İl Hakemlerimizden Onur Çolak da aynı […]